![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgpWlxC9ISJMSl9ZZDL88OTA9HVAkvqmsudVzex50tV_V1hQQ7JxlPMauq6isfXZdMcA0vfv8x-uv-qgGh2bliYUyGWyp_piNQ3yKUvdDOkC2H04md3evWPsRgXmL2bYfyOv4Z6kOx9v_yE/s200/sintagma.jpg)
Με μεγάλη έκπληξη διαπίστωσα σήμερα ότι έπαυσε να είναι είδηση για τα κανάλια πανελλαδικής εμβέλειας (πλην ενός ) το ότι καίγεται η Αθήνα και άλλες μεγάλες πόλεις της πατρίδας μας. Έτσι αντί να έχουν έκτακτα δελτία με συνεχή ροή ειδήσεων ώστε να έχει πλήρη ενημέρωση ο κόσμος , αυτά συνεχίζουν το πρόγραμμα τους με ανούσιες σειρές που τις έχουμε ξαναδεί πάνω από δέκα φορές τα τελευταία χρόνια . Τι άλλο έχουν να δουν τα μάτια μας ακόμη...... Ντροπή!
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου