![](http://www.dramanet.tv/images/news/tn/51aaf0521fe40abd43be4ea3ced4ea89.jpg)
Πιστή στο ραντεβού της για όγδοη χρονιά η Ονειρούπολη Δράμας άνοιξε τις πύλες της χθες για τους μικρούς αλλά και τους μεγάλους φίλους της. Όπως κάθε χρονιά έτσι και φέτος η Ονειρούπολη έχει ένα πλήθος δωρεάν δράσεων για μικρούς και μεγάλους .
Προγραμματίστε ένα ταξιδάκι στην Δράμα και παρασυρθείτε από την μαγεία των Χριστουγέννων!!
Video από την χθεσινή έναρξη της Ονειρούπολης
Video από την χθεσινή έναρξη της Ονειρούπολης
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου